______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3424 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 35 , Gości online: 10 . Nasz serwis posiada 596 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Firma sprzątająca Twoja usługa

Firma sprzątająca Twoja usługa

Masz 100, czy jednakowoż 200 metrów kwadratowych od tego będzie zależała suma w jakiej zawierać będą się usługi firmy sprzątającej, której są głównie sprzątanie mieszkań. Gros pośród naszych wielu klientów po pierwszej usłudze po wielokroć wraca do nas tak aby prowadzić negocjacje na następne usługi czy też stałą usługę na sprzątanie biur czy mieszkań. Spraw żonie upominek, podaruj sobie więcej czasu tudzież przyjemności, my zajmiemy się całą resztą!!!

Szczegóły strony kenajs.pl:

Podlinkuj stronę kenajs.pl:

Firma sprzątająca Twoja usługa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nowe mieszkania łazienki »

  Wystroje łazienki stają się bardzo atrakcyjnym tematem. Elegancki klimat w łazience osiągniesz wyposażając ją w piękną prysznicową w nowoczesnym stylu istnieje stonowane oświetlenie. Najważniejsza baza produktów i producentów towarów instalacji. Chcesz odkryć niepowtarzalną szafkę do łazienki. Chcesz być na bieżąco informowany o nowościach w sklepie, odwiedź nasz portal. Dowiedz się jak dobrać trafne wyposażenie, znajdź inspirację. W przeciętnym hotelu czy mieszkaniu jednym z bardziej ważnych pomieszczeń bywa łazienka, która najczęściej bywa zaprojektowana tak żebyśmy mogli czuć się w niej komfortowo.

  Data dodania: 08 09 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Architekci Szczecin »

  Jesteśmy grupą architektów, specjalizujących się w projektach stworzonych dla człowieka. Wraz z rozwijaniem się cywilizacji zmieniają się upodobania ludzi odnośnie otoczenia w jakim mieszkają oraz w którym wykonują pracę. W czasie kiedy otacza nas wszechobecny gwar i pośpiech, chcielibyśmy zaoferować Państwu nasze usługi. Chcąc urzeczywistnić Państwa marzenia o nieruchomości idealnej, po dokładnych ustaleniach, nie tylko zaprezentujemy projekt architektoniczny, ale również pomożemy załatwić niezbędne dokumenty. Każdy nasz projekt możemy wykończyć z idealnym dopasowaniem do potrzeb klienta, zarówno od wewnątrz, jak też na zewnątrz. W naszych planach stosujemy zasady ekologicznego budownictwa, dzięki czemu mogą one być realizowane na obszarach przyrodniczo chronionych. Posiadamy również doświadczenie w adaptacji i remontach budynków zabytkowych, jak też w tworzeniu domów z ogrodami na dachach. Jeśli chcą Państwo mieć wyjątkową i piękną nieruchomość to zachęcamy do korzystania z naszych usług!

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Rekuperatory Wrocław »

  System wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) często uzupełnia projektowany przez nas system ogrzewania oparty o pompę ciepła. Połączenie rekuperacji z instalacją pompy ciepła niesie za sobą wymierne korzyści w postaci pompy ciepła o mniejszej mocy, z krótszym dolnym źródłem. Ponadto system wentylacji mechanicznej z rekuperacją zapewnia zdrowe i komfortowe korzystanie z domu.

  Rekuperację proponujemy w uzasadnionych wypadkach wymagającym klientom, którzy w szczególny sposób dbają o zdrowe powietrze w domu, alergikom. Dla inwestorów planujących klimatyzację w domu proponujemy jako alternatywne rozwiązanie wykorzystanie pompy ciepła i rekuperacji w celu uzyskania naturalnego i bardzo taniego chłodu.

  W niektórych przypadkach obliczony przez nas bilans cieplny budynku wyraźnie wskazuje, że budynek ma bardzo duże straty ciepła przez wentylację. Polecamy wówczas rekuperator w celu zmniejszenia zapotrzebowania na ciepło. W związku z tym możemy zaproponować mniejszą pompę ciepła i krótszy kolektor gruntowy, równoważąc tym samym koszty całościowej inwestycji przy zachowaniu warunków bilansu energetycznego.

  W przypadku instalacji rekuperatora wraz z gruntową pompą ciepła, oba systemy mogą korzystać z tego samego dolnego źródła energii zarówno do chłodzenia/odzyskiwania chłodu jak i ogrzewania/odzyskiwania ciepła. Takie kompleksowe rozwiązanie i system całościowy ma przewagę ekonomiczną nad rekuperacją powiązaną z innymi systemami ogrzewania. Mimo to rekuperacja nadal jest inwestycją, która zwraca się dłużej niż pompa ciepła. Reasumując należy powtórzyć, że rekuperacja to przede wszystkim zdrowie i komfort, dopiero potem zysk ekonomiczny.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Najlepszej jakości tynki »

  Bolix specjalizuje się w produkcji materiałów budowlanych. Tynki produkowane przez Bolix słyną z dobrej jakości oraz trwałości. Zakład Bolix oferuje klientom obszerny asortyment swoich produktów. Firma współpracuje z klientami na terenie Polski i Europy. Znana firma produkcyjna zapewnia swoim klientom bogaty wybór artykułów. Do głównych zadań producenta należą usługi ocieplenia budynków. Bolix dzięki zaangażowaniu zyskał uznanie wśród usatysfakcjonowanych klientów.

  Data dodania: 25 05 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Alfa&Omega »

  Firma Alfa&Omega wykonuje usługi remontowe związane z ocieplaniem i docieplaniem budynków. Oferujemy również kompleksowe remonty domów i biur. Wśród naszych usług można znaleźć montaż drzwi i okien, murowanie kominów i ścian, adaptacje pomieszczeń i wiele innych.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

Rzezby,Mieczysław Cisek