______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3426 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 0 , Gości online: 44 . Nasz serwis posiada 400 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Kancelaria LEX

Kancelaria LEX

Kancelaria LEX już od prawie 10 lat zajmuje się sprawami z zakresu polisolokat (szczególnie opłat likwidacyjnych), prawa pracy, finansów i wielu innych kwestii majątkowo-prawnych. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę.

Szczegóły strony www.polisolokaty.com:

Podlinkuj stronę www.polisolokaty.com:

Kancelaria LEX

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hipoteka »

  Portal informacyjno hipoteczny to portal w którym można dowiedzieć się na temat kredytów oraz różnych rodzajów hipoteki. Jest tu dużo informacji, które mogą się przydać każdemu potrzebującemu włąsnie takich wiadomości. Serwis powstał waśnie z myślą o ludziach, którzy chcą otrzymać kredyty hipoteczne ale jednak jeszcze nie znają definicji czym jest hipoteka oraz jak właściwie korzystać z takich informacji. Wszystko na temat hipoteki są na tym serwisie i choćby z tego powodu korzystnie jest poczytać te informacje na tej stronie o hipotece.

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Biuro rachunkowe bydgoszcz »

  Korzystając z biura rachunkowego zyskujemy więcej czasu, mniej stresu oraz pewność profesjonalnej usługi w dziedzinie rachunkowości i finansów. Nie musimy szukać szczegółowych informacji na ten temat i wyliczać. Nie jest to usługa kosztowna a na pewno bardzo pomocna. Korzystają z niej zarówno osoby fizyczne jak duże firmy. We wszystkich przypadkach podejście jest indywidualne i z takim samym zaangażowaniem. Tego typu usługi świadczą osoby kompetentne z odpowiednią widzą i nie bójmy się im zaufać pomimo tego że w ich rękach znajdują się nasze dochody i fundusze.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Biuro rachunkowe Grodzisk Mazowiecki »

  Nie trudno na początku istnienia firmy można ulec pokusie aby samemu stawiać swoje pierwsze kroki w dziedzinie: księgowość.
  Ludzie zaczynają wtedy poznawać tajniki co można, a czego nie można zaksięgować w koszty prowadzenia firmy. Sytuacja wygląda już trudniej w przypadku gdy zaczynasz: rekrutować ludzi (zwłaszcza na umowę zlecenie), prowadzisz biznes podlegający regulacji z jeszcze innymi obwarowaniami lub zaczynasz współpracować z innymi z zza wielkiej wody.
  W ostatnich latach tempo zmieniających się przepisów zaskakuję. Nagle okazuje się, że sposób w jaki odliczałeś dany koszt już nie jest możliwy lub jest wręcz błędem, za który możesz zapłacić dużą karę. Sytuacja wygląda również nie zbyt komfortowo w przypadku tego, w którym wypadku można odliczyć VAT, a w którym niestety nie. Czasami jest to też tylko zdawkowe odliczenie jak np. w sytuacji aut firmowych.
  Wiedza chociażby w stopniu minimalistycznym głównych metod księgowości jest opłacalne - wiesz wówczas, że nikt z Twoich klientów Ciebie nie oszuka, czujesz się pewniejszy rozmawiając w komórkach administracji czy z innymi kolegami z Twojej branży. Gdy Twój biznes rozrasta się - warto wtedy aby zajęło się tym profesjonalne biuro rachunkowe Żyrardów, które zatrudnia samych speców z doświadczeniem jak i znajomościami branży. Taka firma na pewno Tobie ułatwią prowadzenie ksiąg obrachunkowych co w długim terminie przełoży się na spokój umysłu, większą ilość czasu na zajęcie się swoim głównym biznesem, na którym opierasz swoją przyszłość.

  Data dodania: 07 01 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Firma Ssyndyk windykacja »

  Firma SSyndyk podejmuje się spraw którymi już wcześniej zajmowały się inne firmy windykacyjne, również monitorujemy sprawy prowadzone już przez komorników jak również wcześniej umorzone przez nich. Namawiamy również naszych klientów nie tylko do jednorazowej ale także do długo falowej współpracy. Nasza firma gwarantuję pozytywne rezultaty. ZAPRASZAMY!!!

  Data dodania: 03 02 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Efectiv Odszkodowania »

  Nasza firma specjalizuje się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych dla naszych klientów. Zajmujemy się odszkodowaniami za szkody majątkowe jak i osobowe. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

Rzezby,Mieczysław Cisek