______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3466 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 2 , Gości online: 3 . Nasz serwis posiada 6,080 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Logistyka

Logistyka

Nowy Portal logistyczny, w którym znajdują się najciekawsze porady transportowe, spedycyjne oraz magazynowania. Znajdziesz również wiele ciekawych tekstów i porad o logistyce. Logistyka w Polsce to portal w najlepszym formacie. Wiadomości logistyczne z kraju i ze świata, ciekawe wydarzenia branżowe. Konferencje i szkolenia logistyczne. Niedługo znajdziesz tutaj także nowoczesną bazę z giełdą transportową dzięki której jest znacznie łatwiej znaleźć grupy biznesowe z logistyki. Zobacz już teraz serwis logistyczny i przeczytaj wydarzenia z branży logistycznej. Serwis to miejsce wymiany danych pomiędzy kontrahentami spedycji i transportu w Polsce. Prezentowane informacje będą na bieżąco aktualizowane, a także dostępne dla wszystkich. Mile przeczytamy komentarze opinie, które dotyczą serwisu logistyki. Zostały tutaj pogrupowane wszystkie informacje pojęć słownikowych w branży logistycznej. Możliwe że chcesz wiedzieć na temat utrudnień ruchu samochodów na świecie w związku z tym dodaj nasz dobry link do ulubionych.

Szczegóły strony www.logistykawpolsce.pl:

Podlinkuj stronę www.logistykawpolsce.pl:

Logistyka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 50 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport Szczecin »

  Akros jest firmą przewozową z sporym doświadczeniem, przedsiębiorstwo Akros powstała w 1989 roku od tamtego okresu nabraliśmy ogromnego doświadczenia. kooperujemy z dużymi firmami na terenie całego kraju. Wykonujemy tranzyt ładunków do Francji, Danii, Włoch, Niemiec, Holandii, Belgii. Mamy profesjonalne samochody oraz uprawnienia potrzebne do spedycji każdego rodzaju towaru. Naszymi atutami są atrakcyjna cena, szybki termin dostawy przesyłki, doświadczeni kierowcy, duże doświadczenie. Każdy transport jest ubezpieczony.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Przeprowadzki Katowice »

  Minęła era tabunów nowych przybyszów na ziemie Śląskie w celu osiedlenia się i zaczęcia nowego życia. Z tego powodu firmy transportowe i przeprowadzki muszą bardziej rozszerzyć i urozmaicić swoje usługi transportowe. Wprowadzając więcej wariantów przeprowadzki i transportu zdobywa się rzesze klientów poza Śląskiem. Dobrym posunięciem jest wprowadzanie usług w każdym segmencie branży co już owocuje nowymi zleceniami transportowymi.
  Ważnym elementem w czasie przeprowadzki jest wdrożenie systemu ochrony mebli i rzeczy materiałami ochronnymi takimi jak folie bąbelkowe, stretch, oraz filce i gąbki. Nasza firma przeprowadzki Katowice istniejąca nieprzerwanie ponad ćwierć wieku co świadczy o wysokiej jakości wykonywania usług oraz szybkim przystosowaniu się na zmieniające się warunki w jakich firmy transportowe muszą działać.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Kurier »

  Na stronie gwarantowany jest formularz, który umożliwia natychmiastowe wysłanie paczki. UPS, DHL i DPD Polska to kurierzy transportujący paczki. Serwis bierze pod uwagę reklamacje. Te dotyczące uszkodzeń trzeba zgłaszać pisemnie do pięciu dni od daty odbioru przesyłki kurierskiej. Osobną partią są reklamacje dotyczące przesunięć terminowych lub niezrealizowania zlecenia. Tutaj obowiązuje okres dwóch tygodni. Cennik DHL i pozostałe podano na witrynie.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Usługi transportowe - przewóz towarów na terenie kraju i zagranicy »

  M-TECH świadczy usługi w zakresie transportu drogowego na terenie Polski i Europy. Swoją ofertę kierujemy do firm i osób indywidualnych. Nastawieni jesteśmy na stałą współpracę, jednak pojedyncze zlecenia traktujemy równie poważnie. Swoją siedzibę mamy na terenie województwa łódzkiego w Zgierzu pod Łodzią. Zakres działania to cała polska. Realizujemy też zlecenia poza granicami kraju. Dysponujemy kilkoma samochodami dostawczymi które dobieramy w zależności od otrzymanego zlecenia. Zapraszamy do współpracy

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • JM Trans Kruszenie betonu »

  JMR Trans to firma, jaka od początku swojej działalności zajmuje się usługami budowlanymi połączonymi z maszynami budowlanymi. Oferujemy Państwu transport urządzeń i maszyn, wszechstronne robót wyburzeniowych, przygotowywanie terenów pod inwestycje, budowy dróg, całościowe wykonanie robót ziemnych, produkcję kruszywa drogowego. O naszej klasie świadczą licznie przedstawiane nam referencje i rekomendacje. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, w celu omówienia wszystkich szczegółów. Osoby zaciekawione uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  Data dodania: 09 04 2013 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:


Rzezby,Mieczysław Cisek
stat4u