______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3447 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 6 , Gości online: 22 . Nasz serwis posiada 2,980 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Logistyka

Logistyka

Nowy Portal logistyczny, w którym znajdują się najciekawsze porady transportowe, spedycyjne oraz magazynowania. Znajdziesz również wiele ciekawych tekstów i porad o logistyce. Logistyka w Polsce to portal w najlepszym formacie. Wiadomości logistyczne z kraju i ze świata, ciekawe wydarzenia branżowe. Konferencje i szkolenia logistyczne. Niedługo znajdziesz tutaj także nowoczesną bazę z giełdą transportową dzięki której jest znacznie łatwiej znaleźć grupy biznesowe z logistyki. Zobacz już teraz serwis logistyczny i przeczytaj wydarzenia z branży logistycznej. Serwis to miejsce wymiany danych pomiędzy kontrahentami spedycji i transportu w Polsce. Prezentowane informacje będą na bieżąco aktualizowane, a także dostępne dla wszystkich. Mile przeczytamy komentarze opinie, które dotyczą serwisu logistyki. Zostały tutaj pogrupowane wszystkie informacje pojęć słownikowych w branży logistycznej. Możliwe że chcesz wiedzieć na temat utrudnień ruchu samochodów na świecie w związku z tym dodaj nasz dobry link do ulubionych.

Szczegóły strony www.logistykawpolsce.pl:

Podlinkuj stronę www.logistykawpolsce.pl:

Logistyka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport kontenerów HELENA-TS Gdynia »

  Oferujemy wszelakie rozwiązania logistyczne. Zaletą Firmy jest równoczesne posiadanie spedycji, agencji celnej i taboru ciągników.Pozytywne relacje z armatorami morskimi,mamy wpływ na większość ruchów związanych z powierzonymi przesyłkami,dobre stosunki przełożyły się na serwis z Dalekiego Wschodu, gdzie Helena konkuruje cenowo i jakościowo z wieloma spedytorami morskimi. Posiadamy procedury uproszczone odpraw celnych obejmujących wszystkie polskie porty morskieJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, staramy się aby KAŻDY klient był zadowolony z naszych usług.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Przeprowadzki Wrocław »

  Nasza firma specjalizuje się w doświadczonym przeprowadzaniu usług dotyczącym przeprowadzek, transportu ciężkich rzeczy nie zaledwie we Wrocławiu ale też na terenie całego kraju. Jesteśmy na rynku od wielu lat, z racji temu zdobyliśmy znaczną gromadę zadowolonych klientów oraz szerokie doświadczenie. Naszym najogromniejszym walorem jest konkurencyjna opłata dostarczanych poprzez nas usług w zestawieniu z odmiennymi firmami. Dysponujemy profesjonalnymi pracownikami, którzy prędko oraz bez uszczerbku przewiozą Państwa narzędzia.

  Data dodania: 23 05 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Kurier »

  Na stronie gwarantowany jest formularz, który umożliwia natychmiastowe wysłanie paczki. UPS, DHL i DPD Polska to kurierzy transportujący paczki. Serwis bierze pod uwagę reklamacje. Te dotyczące uszkodzeń trzeba zgłaszać pisemnie do pięciu dni od daty odbioru przesyłki kurierskiej. Osobną partią są reklamacje dotyczące przesunięć terminowych lub niezrealizowania zlecenia. Tutaj obowiązuje okres dwóch tygodni. Cennik DHL i pozostałe podano na witrynie.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • BUS EXPERT »

  Realizujemy przewozy osób i przesyłek do Niemiec, Holandii i Belgii. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Podróżuj Busy do Niemiec z zachodniopomorskiego »

  Oferujemy codziennie dla Państwa przewozy do Niemiec z zachodniopomorskiego. Działamy na rynku przewozu osób już od kilku lat, poprzez nasze uzyskane doświadczenie w logistyce odbieramy pasażera z adresu pod adres. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę, tam uzyskacie wykaz miast i okolic jakie obsługujemy w Polsce jak i w Niemczech.

  Data dodania: 10 04 2015 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

Rzezby,Mieczysław Cisek