______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3457 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 3 , Gości online: 20 . Nasz serwis posiada zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Logistyka

Logistyka

Nowy Portal logistyczny, w którym znajdują się najciekawsze porady transportowe, spedycyjne oraz magazynowania. Znajdziesz również wiele ciekawych tekstów i porad o logistyce. Logistyka w Polsce to portal w najlepszym formacie. Wiadomości logistyczne z kraju i ze świata, ciekawe wydarzenia branżowe. Konferencje i szkolenia logistyczne. Niedługo znajdziesz tutaj także nowoczesną bazę z giełdą transportową dzięki której jest znacznie łatwiej znaleźć grupy biznesowe z logistyki. Zobacz już teraz serwis logistyczny i przeczytaj wydarzenia z branży logistycznej. Serwis to miejsce wymiany danych pomiędzy kontrahentami spedycji i transportu w Polsce. Prezentowane informacje będą na bieżąco aktualizowane, a także dostępne dla wszystkich. Mile przeczytamy komentarze opinie, które dotyczą serwisu logistyki. Zostały tutaj pogrupowane wszystkie informacje pojęć słownikowych w branży logistycznej. Możliwe że chcesz wiedzieć na temat utrudnień ruchu samochodów na świecie w związku z tym dodaj nasz dobry link do ulubionych.

Szczegóły strony www.logistykawpolsce.pl:

Podlinkuj stronę www.logistykawpolsce.pl:

Logistyka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Transport Szczecin »

  Akros jest firmą przewozową z sporym doświadczeniem, przedsiębiorstwo Akros powstała w 1989 roku od tamtego okresu nabraliśmy ogromnego doświadczenia. kooperujemy z dużymi firmami na terenie całego kraju. Wykonujemy tranzyt ładunków do Francji, Danii, Włoch, Niemiec, Holandii, Belgii. Mamy profesjonalne samochody oraz uprawnienia potrzebne do spedycji każdego rodzaju towaru. Naszymi atutami są atrakcyjna cena, szybki termin dostawy przesyłki, doświadczeni kierowcy, duże doświadczenie. Każdy transport jest ubezpieczony.

  Data dodania: 08 10 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Taxi gdansk »

  Taxi Gdańsk - przewozy osób z lotniska do centrum oraz hoteli w trójmieście.Do dyspozycji posiadamy limuzyny, mini busy i vany.Dodatkowo obsługujemy pod względem transportowym vipów, konferencje i spotkania biznesowe.Zapraszamy do wymiany klientów hotele i pensjonaty.Transfery do miejscowości ościennych są negocjowane.W przypadku dodatkowych pytań napiszcie do nas.Pracujemy 24/h.Wystawiamy faktury vat.Akceptujemy karty płatnicze.

  Data dodania: 05 03 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Przeprowadzki Katowice »

  Minęła era tabunów nowych przybyszów na ziemie Śląskie w celu osiedlenia się i zaczęcia nowego życia. Z tego powodu firmy transportowe i przeprowadzki muszą bardziej rozszerzyć i urozmaicić swoje usługi transportowe. Wprowadzając więcej wariantów przeprowadzki i transportu zdobywa się rzesze klientów poza Śląskiem. Dobrym posunięciem jest wprowadzanie usług w każdym segmencie branży co już owocuje nowymi zleceniami transportowymi.
  Ważnym elementem w czasie przeprowadzki jest wdrożenie systemu ochrony mebli i rzeczy materiałami ochronnymi takimi jak folie bąbelkowe, stretch, oraz filce i gąbki. Nasza firma przeprowadzki Katowice istniejąca nieprzerwanie ponad ćwierć wieku co świadczy o wysokiej jakości wykonywania usług oraz szybkim przystosowaniu się na zmieniające się warunki w jakich firmy transportowe muszą działać.

  Data dodania: 05 06 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Giełda transportowa,wolne ładunki, wolne pojazdy »

  Giełda Transportowa Amicus-Transport. pl umożliwia wszystkim zainteresowanym przeglądanie ogłoszeń o wolnych ładunkach, wolnych pojazdach, pojazdach na sprzedaż oraz częściach na sprzedaż. Bezpłatna rejestracja dodatkowo pozwala na posiadanie konta na portalu w celu zamieszczania ogłoszeń, wysyłania wiadomości do wszystkich użytkowników giełdy, umieszczania komentarzy. Zapraszamy do korzystania z profesjonalnego serwisu.

  Data dodania: 25 11 2013 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Transport Samochodowy »

  Firma Anjan-Trans oferuje profesjonalne usługi w zakresie transportu

  Data dodania: 09 02 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

Rzezby,Mieczysław Cisek