______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3424 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 35 , Gości online: 10 . Nasz serwis posiada 596 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sprężarki powietrza

Sprężarki powietrza

Sprężarki powietrza, inaczej kompresory powietrza, to maszyny pneumatyczne służące do sprężania i przetłaczania powietrza. W odróżnieniu od innych sprężarek nie mogą być stosowane do sprężania innych gazów. Ze względu na sposób działania wyróżnia się dwa zasadnicze typy sprężarek: objętościowe (wyporowe) i przepływowe (wirnikowe). Najczęściej używane w przemyśle są sprężarki objętościowe, a wśród nich śrubowe i łopatkowe, oraz tłokowe.
Vervo proponuje maszyny i akcesoria dla przedsiębiorstw wykorzystujących sprężone powietrze w procesach przemysłowych. Oferta asortymentowa Vervo obejmuje maszyny do wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, elementy systemów odmuchowych opartych o sprężone powietrze oraz niskie ciśnienie, pompy próżniowe oraz akcesoria pneumatyczne. Wśród nich do najbardziej popularnych produktów firmy należą przemysłowe łopatkowe sprężarki powietrza firmy Mattei oraz bezpieczne i energooszczędne dysze, pistolety i tłumiki szwedzkiej firmy Silvent. Ważny element stanowią nowoczesne systemy sterowników nadrzędnych, kierujących pracą kompresorów i urządzeń pomocniczych. Vervo proponuje nie tylko wysokiej jakości kompresory i pompy próżniowe ale przede wszystkim specjalizuje się w zakresie metod umożliwiających obniżyć koszty sprężonego powietrza, wzmacniać efektywność procesów i poprawiać bezpieczeństwo pracy. Nasze produkty i rozwiązania znajdują wykorzystanie w wielu aplikacjach i wielu gałęziach przemysłu. Oferujemy indywidualne opinie techniczne oraz zapewniamy wysokiej klasy obsługę od nawiązania kontaktu do obsługi po wdrożeniu rozwiązań. Doradcy Vervo udzielą Państwu bezpłatnych konsultacji na temat metod wdrożenia najlepszych rozwiązań w Państwa firmie. Dzięki know-how oraz szerokiej ofercie produktów Vervo umożliwia obniżenie kosztów wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, ograniczenie ilości powietrza zużywanego w procesach, podnoszenie skuteczności procesów produkcyjnych, jak również wpływa na poprawę warunków pracy.

Szczegóły strony www.vervo.pl:

Podlinkuj stronę www.vervo.pl:

Sprężarki powietrza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Blistry »

  Oferta blistrowa to jedna z naszych najpopularniejszych ofert.
  Blistry to nietypowe mocowania stosowane do różnych artykułów i przedmiotów. Posiadaj dwie opcje mocowania: Pierwsza to stawianie a drug możliwości jest zawieszanie. Wszystkie Nasze wyroby oferowane są w najwyższych standardach spełniające najsurowsze zasady. Firma staje się śmiało potentatem na rynku Polskim jeśli chodzi o polwinity i polwiplasty.

  Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Zawiesia łańcuchowe »

  Nasza firma Hak Sp.z o.o. produkuje i serwisuje takie urządzenia jak suwnice. Niezbędne do transportu wewnętrznego, a na hali produkcyjnej choćby konstrukcji stalowych jest ona nieoceniona. Jesteśmy producentem takich suwnic : pomostowe, bramowe, wspornikowe, specjalne. Produkujemy szeroką gamę uchwytów do kręgów / waga kręgu do 40 ton/. Zapraszamy do współpracy wszystkie zakłady, gdzie transport wewnętrzny jest nieoceniony.Ponadto jesteśmy producentem chwytaków hydraulicznych, elektryczno-hydraulicznych i mechanicznych. Produkujemy także różne typy czerpaki na różne ładunki.Przedmiot działalności naszej firmy obejmuje: projekty i produkcję suwnic wszystkich typów, produkcja chwytaków, czerpaków, montaż, naprawy i serwisowanie urządzeń dźwignicowych, przygotowanie dźwignic do odbioru przez UDT, modernizacje konstrukcji nośnych i napędów dźwignic, modernizacje sterowania dźwignic, ekspertyzy i oceny stanu technicznego dźwignic i podtorzy, budowę i remonty podtorzy i torów dźwignicowych w systemie elastycznego mocowania szyn, wytwarzanie szerokiego asortymentu atestowanych zawiesi linowych, łańcuchowych, pasowych i specjalnych, projektowanie i wytwarzanie elementów specjalistycznych, wykonawstwo i handel akcesoriami i częściami zamiennymi, produkcja i montaż żurawików warsztatowych, doradztwo w zakresie doboru i obsługi.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • STALKON Hale przemysłowe »

  ZPHU STALKON to firma posiadająca siedzibę w Legionowie. Obszar działalności tej firmy obejmuje takie czynności jak projektowanie i wykonywanie konstrukcji stalowych. W asortymencie firmy STALKON mieszczą się hale produkcyjne, magazynowe a także pawilony handlowe, wykonywanie bram, drzwi, zadaszeń, pomostów, ogrodzeń bądź też balustrad. Firma STALKON funkcjonuje na rynku od 1993 roku, a jej zakres terytorialny mieści całe mazowieckie i nie tylko. Lata doświadczeń sprawiły, że jest to firma godna zaufania, solidna i rzetelna. To marka, jaką cechuje profesjonalizm. Ta prężna, ugruntowana na rynku firma jest wykonawcą różnorodnych obiektów o konstrukcjach stalowych. O szczegółach dowiesz się odwiedzając stronę:

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Oczyszczarki - piaskarki - śrutowanie - śrutownice - komora śrutownicza - www.blastech.pl »

  Blastech specjalizuje się od wielu lat w sprzedaży oraz serwisowaniu urządzeń śrutowniczych. W naszym bogatym asortymencie znajdują się śrutownice, piaskarki i oczyszczarki. Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysoką niezawodnością i wytrzymałością

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Vector »

  Świadczymy profesjonalne usługi znakowania powierzchni przemysłowych i garażowych. Wykonujemy numerację stanowisk, oznakowania filarów, stosujemy znaki i symbole. Zapewniamy wysoką przejrzystość i czytelność naszych oznakowań.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

Rzezby,Mieczysław Cisek