______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3397 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 0 , Gości online: 68 . Nasz serwis posiada 638 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Sprężarki powietrza

Sprężarki powietrza

Sprężarki powietrza, inaczej kompresory powietrza, to maszyny pneumatyczne służące do sprężania i przetłaczania powietrza. W odróżnieniu od innych sprężarek nie mogą być stosowane do sprężania innych gazów. Ze względu na sposób działania wyróżnia się dwa zasadnicze typy sprężarek: objętościowe (wyporowe) i przepływowe (wirnikowe). Najczęściej używane w przemyśle są sprężarki objętościowe, a wśród nich śrubowe i łopatkowe, oraz tłokowe.
Vervo proponuje maszyny i akcesoria dla przedsiębiorstw wykorzystujących sprężone powietrze w procesach przemysłowych. Oferta asortymentowa Vervo obejmuje maszyny do wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, elementy systemów odmuchowych opartych o sprężone powietrze oraz niskie ciśnienie, pompy próżniowe oraz akcesoria pneumatyczne. Wśród nich do najbardziej popularnych produktów firmy należą przemysłowe łopatkowe sprężarki powietrza firmy Mattei oraz bezpieczne i energooszczędne dysze, pistolety i tłumiki szwedzkiej firmy Silvent. Ważny element stanowią nowoczesne systemy sterowników nadrzędnych, kierujących pracą kompresorów i urządzeń pomocniczych. Vervo proponuje nie tylko wysokiej jakości kompresory i pompy próżniowe ale przede wszystkim specjalizuje się w zakresie metod umożliwiających obniżyć koszty sprężonego powietrza, wzmacniać efektywność procesów i poprawiać bezpieczeństwo pracy. Nasze produkty i rozwiązania znajdują wykorzystanie w wielu aplikacjach i wielu gałęziach przemysłu. Oferujemy indywidualne opinie techniczne oraz zapewniamy wysokiej klasy obsługę od nawiązania kontaktu do obsługi po wdrożeniu rozwiązań. Doradcy Vervo udzielą Państwu bezpłatnych konsultacji na temat metod wdrożenia najlepszych rozwiązań w Państwa firmie. Dzięki know-how oraz szerokiej ofercie produktów Vervo umożliwia obniżenie kosztów wytwarzania i uzdatniania sprężonego powietrza, ograniczenie ilości powietrza zużywanego w procesach, podnoszenie skuteczności procesów produkcyjnych, jak również wpływa na poprawę warunków pracy.

Szczegóły strony www.vervo.pl:

Podlinkuj stronę www.vervo.pl:

Sprężarki powietrza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pasy klinowe »

  Pasy napędowe są popularne jednak najczęściej spotykamy podróbki i zamienniki. Nasza strona prezentuje doskonałej jakości pasy napędowe jak i również inne produkty takie jak złącza typu camlock i odlewy aluminiowe, które są najlepszej jakości, ponieważ tylko dzięki temu możemy zyskać przychylność klientów.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Krusz-serwis.pl przenośniki »

  W przemyśle liczy się głównie wysoka jakość i terminowość dostarczanych maszyn - możemy to zapewnić Twojej firmie. Firma Krusz-Serwis działa już prawie 20 lat w Polsce. Z naszych urządzeń korzystają największe przedsiebiorstwa w naszym kraju oczekując najwyższej jakości sprzedawanych przez nas urządzeń: kruszarki, przesiewacze wibracyjne. Jesteśmy właścicielami wielu patentów, co daje nam dużą przewagę nad innymi przedsiębiorstwami. Ponad trzysta firm przekonało się do naszych maszyn m.in. producenci betonu, kopalnie dolomitu i pozostałe firmy.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Karty plastikowe producent »

  Za pośrednictwem prezentowanej strony, możemy skorzystać z usług graficznych. Zakład gwarantuje niskie ceny oraz szybki czas realizacji. Oferta producenta firmy skierowana jest do m.in. klientów indywidualnych. Specjaliści zapewniają profesjonalną obsługę z zakresu projektu i produkcji. Karty chipowe i karty plastikowe producent wytwarza najlepszej jakości. Hurtownia udostępnia klientom duży wybór gotowych projektów. Dokładne wiadomości o ofercie zyskamy na stronie internetowej i przez kontakt mailowy.

  Data dodania: 20 06 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Burkert Polska - Zawory elektromagnetyczne i pneumatyczne elektrozawory »

  Od 50 lat konstruujemy i produkujemy zawory elektromagnetyczne, pneumatyczne i elektrozawory, w tym grzybkowe, membranowe, kulowe, motylkowe, klapowe czy skośne. Nasze produkty spełniają wymagania największych firm na świecie.

  Data dodania: 26 03 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Opakowania na płyty CD - opakowania na kosmetyki - Kapsabolid.com.pl »

  W KAPSABOLID produkujemy opakowania CD typu: minibox i digipack, opakowania na płyty typu boxcd1 i boxcd2 oraz opakowania na kosmetyki: na cienie i pudry. Oferujemy atrakcyjne ceny i promocje. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

Rzezby,Mieczysław Cisek