______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3360 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 0 , Gości online: 25 . Nasz serwis posiada 571 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wózki magazynowe

Wózki magazynowe

Przedsiębiorstwo Wózki Widłowe Gliwice oferuje szeroki asortyment sprzętu tj.: wózki magazynowe, widłowe i paletowe mogące usprawniać pracę w każdych warunkach oraz części zamiennych do wózków od producentów krajowych i zagranicznych. Inwestując w logistykę zawsze opłacalny jest wybór właściwego sprzętu, dlatego w ofercie firmy znaleźć można wózki magazynowe tj.: wózki elektryczne, wózki ręczne paletowe, wózki ręczne taczkowe oraz wózki specjalizowane. Dbając o bezpieczeństwo pracy nie warto zapominać o elementach dodatkowych takich jak widły. Ponadto w zakresie ogumienia oferujemy opony do wózków widłowych: opony pneumatyczne, super elastyczne i niebrudzące, a także dętki, ochraniacze, felgi oraz łańcuchy śniegowe. Zapraszamy.

Szczegóły strony www.wwgliwice.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.wwgliwice.pl:

Wózki magazynowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Folie barierowe »

  Produkujemy folie do pakowania w systemie FFS dzięki najnowocześniejszych technologii produkcyjnych. W przyszłościowym a także obficie wyposażonym laboratorium posiadamy możliwość wykonywania symulacji parametrów produkcyjnych a także testowania właściwości opakowań. Nasze laminaty są zaprojektowane tylko za sprawą klejów bezrozpuszczalnikowych. Na życzenie klientów jesteśmy w stanie stricte sprawdzać poszczególne parametry naszych wyrobów. Zasadniczym celem jest dla nas całkowite poświęcenie oczekiwaniom naszych Kontrahentów a także zaspokojenie spośród opracowywania rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów z wykorzystaniem bliskiej współpracy.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Podesty ruchome »

  Oferujemy Państwu specjalnie zaprojektowany, hiszpański system ruchomych podestów wiszących, stosowanych przy budowie i remontach wszelkiego typu budynków. Różnica proponowanego przez nas systemu względem dotychczas stosowanych podestów wiszących polega na tym, iż platforma robocza porusza się nie tylko w pionie, ale również w poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową. Różnica proponowanego przez nas systemu względem dotychczas stosowanych podestów wiszących polega na tym, iż platforma robocza porusza się nie tylko w pionie, ale również w poziomie. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Frankowski Coating – dystrybucja farb przemysłowych »

  Firma Frankowski Coating swoim klientom oferuje:
  - farby do maszyn rolniczych,
  - farby przemysłowe,
  - farby epoksydowe,
  - farby okrętowe,
  - farby hempel, novatic i wilckens,
  - farby ognioochronne,
  Wszystkie farby dystrybuowane przez firmę Frankowski Coating posiadają niezbędne certyfikaty i świadectwa bezpieczeństwa.
  Realizują zamówienia na farby w bardzo krótkim terminie! Firma zajmuje obszar 1000 m kw wraz z rampą załadunkową stałą oraz ruchomą przystosowaną do załadunku każdego rodzaju taboru samochodowego.
  Serdecznie zapraszamy do wygodnych zakupów u nas!

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Pawilony Sołtysiak, producent kiosków z płyty warstwowej. »

  Pawilony Sołtysiak to fabrykant obiektów wykonanych z płyty warstwowej z lekką konstrukcją nośną. Kioski wykonane w technologi lekkiej obudowy nie są ponadczasowo związane z gruntem, bazę stanowi samonośna podłoga ocieplona (kratownica stalowa z ociepleniem styropianowym, poliuretanowym lub mineralnym). Obudowa ścienna wypełniona jest z płyt warstwowych nazywanych również płytą obornicką. Grubość rdzenia uwarunkowana jest od potrzeb użytkownika, przeznaczenia obiektu oraz warunków jakie musi spełnić. Wyróżniamy płyty obornickie z rdzeniem styropianowym, poliuretanowym, oraz wełną mineralną. Płyty rozróżniane są ze względu na grubość rdzenia również rodzaj wypełnienia. Ponadto wykonuje wszechstronne prace montażowe kiosków, a także obudowę dużych obiektów takich jak na przykład hale, składy, centra logistyczne. Zapewniamy również profesjonalne prace montażowe oraz system umocować, a także półprodukty dodatkowe np. masy uszczelniające i zapobiegające. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji kiosków kupieckich, pawilonów biurowych, kramów merkantylnych, straganów usługowych, gastronomicznych, kontenerów handlowych, kontenerów magazynowych, kontenerów socjalnych, gotowych garaży modułowych. Podłoga od dołu ochroniona jest blachą o grubości 0. 5 mm, wierzchnia część wykończona jest płytą OSB o grubości 22 mm. Płyta obornicka sporządzona jest w sposób warstwowy (rdzeń oklejony z dwóch stron blachą lakierowaną). Na efekt finalny oprócz kolorystyki obiektu ma wpływ również użycie obróbek blacharskich oraz ozdobnych paneli, które tworzą niespotykany, oryginalny obiekt.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Oczyszczarki - piaskarki - śrutowanie - śrutownice - komora śrutownicza - www.blastech.pl »

  Blastech specjalizuje się od wielu lat w sprzedaży oraz serwisowaniu urządzeń śrutowniczych. W naszym bogatym asortymencie znajdują się śrutownice, piaskarki i oczyszczarki. Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysoką niezawodnością i wytrzymałością

  Data dodania: 16 02 2014 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

Rzezby,Mieczysław Cisek