______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3458 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 1 , Gości online: 25 . Nasz serwis posiada 596 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Rzezby, Mieczyslaw Cisek - witamy!

Rzezby, Mieczyslaw Cisek - witamy!

Nazywam się Mieczysław Cisek pochodzę z Trzebnicy i od 25 lat mieszkam we Wrocławiu.
Od 17 lat rzezbie ręcznie w drewnie, kamieniu i piance.

Proszę o poświecenie chwili czasu i zapoznanie sie z jej treścią.
W galerii zamieszczone są moje prace, które są na sprzedaż.
Otwarty jestem na każdego rodzaju współprace i wystawy.

Szczegóły strony www.ciskowie.pl:

Podlinkuj stronę www.ciskowie.pl:

Rzezby, Mieczyslaw Cisek - witamy!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Świat stołecznego tanga argentyńskiego »

  Tango argentyńskie rozwija się w stolicy w coraz większym tempie, coraz trudniej wyszukać pożądane informacje. Na naszym portalu dowiesz się co? gdzie? kiedy? w stołecznym świecie tanga argentyńskiego. To w największym stopniu aktualna strona o tangu w Warszawie, gdzie wynajdziesz najświeższe wiadomości o zdarzeniach tangowych. Wyszukasz tu też informacje o nauce tanga argentyńskiego: kursy tanga, warsztaty, informacje o nauczycielach i szkołach tanga, a prócz tego sugestie gdzie najlepiej można bawić się przy rytmach tanga argentyńskiego, to znaczy informacje o stałych milongach w Warszawie.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Fotografia ślubna Rzeszów »

  Wyjątkową pamiątką, która przypomina o o najważniejszym dniu w życiu są zdjęcia ślubne. Najważniejszym wyzwaniem dla fotografa jest obserwowanie otoczenia i zatrzymywanie ulotnych momentów. Zdjęcia ślubne Rzeszów, Lublin, Kraków, Kielce - to przede wszystkim w tym regionie swoje usługi świadczy Michał Fąfrowicz. Nie ogranicza się tylko do samej ceremonii, zdjęcia obejmują również przyjęcie weselne, a na życzenie klientów sesje narzeczeńskie w domu lub plenerze. W ofercie znajduje się również tworzenie galerii internetowych, czy fotoalbumów.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Sesja narzeczeńska »

  Każdy człowiek jest inny. Każdy ma inne spojrzenie na świat. Ta różnorodność w połączeniu pozwala nam na tworzenie niestandardowych, nowatorskich aranżacji, a dzięki temu niebanalnych fotografii. Z kolei nasze doświadczenie i ciągły zapał do pracy pozwalają na kreację coraz bardziej oryginalnych projektów. Nasze portfolio mówi wszystko.

  Data dodania: 30 03 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Księgarnia katolicka, a Chrystus »

  W wrześniowej promocji zapraszamy wszystkich do księgarni katolickiej żeby przesiać najlepsze dla siebie książki katolickie na jesienne wieczory. Zwłaszcza pozycja "Święty i diabeł" o nietuzinkowym życiorysie człowieka, jaki wyrósł na niesamowicie wielkiego głosiciela Prawd Bożych. Jak to z reguły w historii naszego religijnego świata bywa, nic nie zapowiadało w życiu wspomnianego człowieka, który wyjątkowo odporny był na wiedzę świata, iż Pan Bóg uczyni z niego takie niesamowite pełne wspaniałości narzędzie. Jakkolwiek, co oraz jak to się stało opowiada niniejsza ciekawa oraz zabawna lektura. To już jest szóste z kolei wydanie napisane pięknym językiem o życiorysie św. Jana Vianneya, który żył w latach 1786–1859. Zasłynął z tego, że był proboszczem toczącym walkę z szatanem o dusze swoich parafian.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Fotograf Poznań »

  Niezwykłość chwili polega przede wszystkim na jej przelotności - utrwalenie tego unikatowego momentu to zadanie dla specjalisty; artysta fotograf z miasta Poznań, którego działalność określają ramy Studia-i to, to nie tylko najlepszy w swoim zawodzie rzemieślnik, ale również artysta. Nasz fotograficzny atelier ma do zaproponowania atrakcyjną, jak również wszechstronną ofertę fotografii reklamowej (fotografia wnętrz, architektury, a także fotografia produktowa), ślubnej, reportażowej (wydarzenia kulturalne, sportowe, itd.) i fotografii portretowej. Do każdego projektu pochodzimy z absolutnym profesjonalizmem, sporą dawką swobody oraz otwarciem na sugestie klientów; mierzymy przede wszystkim w jak najlepsze uwiecznienie emocji, a nie ich kreowanie.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

Rzezby,Mieczysław Cisek