______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3360 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 0 , Gości online: 5 . Nasz serwis posiada 571 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Rzezby, Mieczyslaw Cisek - witamy!

Rzezby, Mieczyslaw Cisek - witamy!

Nazywam się Mieczysław Cisek pochodzę z Trzebnicy i od 25 lat mieszkam we Wrocławiu.
Od 17 lat rzezbie ręcznie w drewnie, kamieniu i piance.

Proszę o poświecenie chwili czasu i zapoznanie sie z jej treścią.
W galerii zamieszczone są moje prace, które są na sprzedaż.
Otwarty jestem na każdego rodzaju współprace i wystawy.

Szczegóły strony www.ciskowie.pl:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę www.ciskowie.pl:

Rzezby, Mieczyslaw Cisek - witamy!

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Fotografia ślubna »

  Fotografia ślubna w wykonaniu Justna Ortyl łaczy w sobie emocje i delikatność, reportaż utrwalający historię dnia Waszego ślubu umieszczony w ekskluzywnym albumie lub fotoksiążce. Zapewniamy bogaty wybór wzorów oraz kolorów okładek - tylko najwyższa jakość.
  Nasze profesjonalne fotografie docenione zostały na arenie międzynarodowej, czego dowodem jest fakt, że zostaliśmy przyjęci w poczet członków międzynarodowej organizacji WPJA, zrzeszającej najlepszych fotografów i fotoreporterów których specjalnością jest reportaż ślubny. Koniecznie zobacz naszą ofertę fotografii ślubnej oraz galerię w której zobaczysz blisko 1000 fotografii.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • MANTRA | Teatr Tańca z Ogniem - Taniec z ogniem, fireshow. »

  Teatr Tańca z Ogniem Mantra z Makowa Mazowieckiego oferuje profesjonalne pokazy tańca z ogniem, fireshow. Płonące kije, liny, wachlarze, iskry, miecze, plucie ogniem i połykanie ognia - wszystko w rytm muzyki i ognia! Teatr Mantra jest grupą młodych i ambitnych artystów z Makowa Mazowieckiego. Grupa liczy sobie obecnie 10 osób i cały czas się rozwija. Jej członkowie to przede wszystkim uczniowie szkół średnich i wyższych, których zafascynowała sztuka tańca z ogniem. Przedstawienia odbywają się zwykle przy specjalnie dopasowanej muzyce, która doskonale współgra z partiami układów czy też spektakli oddając tym samym atmosferę całego widowiska.

  Data dodania: 05 09 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Poezja »

  Szkicownik - serwis literacki, na którym zaprezentować można własną twórczość poetycką i prozatorską, a także opublikować eseje, felietony i reportaże. Serwis prezentuje strony autorskie poetów. Na forum Szkicownika porozmawiać można na wiele interesujących tematów, jest dział dotyczący literatury polskiej i obcej, dział filmowy, a także dział muzyczny podzielony na kilka kategorii. Szkicownik jest miejscem, w którym poznać można opinię innych ludzi na temat swoich wierszy i opowiadań. Istnieją także działy: fotografii, w którym pokazać można swoje wiersze, i dział malarstwa i rysunku, w którym porozmawiać można o tej twórczości oraz pokazać własną.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Kursy Fotografii »

  W fotografowaniu należy wystrzegać się frazesu. Prócz poprawnością techniczną fotografii istotna jest inwencja fotografa. Należy ją stale odkrywać w sobie, poszukiwać muzy i ciągle nowych pomysłów. Wymiana doświadczenia z innymi fotografującymi i ciągła nauka to priorytet. Przestrzeń do tego stwarzają kursy fotografii.Foto kursy mogą okazać się doskonałym upominkiem dla osób pasjonujących się fotografią. Niezależnie od poziomu zdobytych umiejętności a także zasobów wiedzy fotograficznej, każdy odnajdzie w nich potrzebą przestrzeń do wzmocnienia jak również dopracowywania swojego warsztatu. Dla skuteczności kursu nie ma całkowicie znaczenia także wiek studentów a także posiadany przez nich sprzęt fotograficzny. Wszyscy odnajdą przestrzeń na osobisty rozwój. Prezent w postaci kursu fotografii jest nie tylko intrygujący, ale i praktyczny. Szkolenia są bardzo potrzebne w każdej dziedzinie. Są szczególnie istotne tam, gdzie zdolności techniczne powinny współpracować z czułością artystyczną. Tak jest w przypadku fotografii. Osoby robiące zdjęcia mogą doskonale radzić sobie ze złapaniem momentu, ale mają duży problem z zagadnieniami technicznymi. Sprzęt zamiast pomóc w zrobieniu fotografii, utrudnia. Pozostali dobrze znają zalety sprzętu, ale nie umieją ich spożytkować. Duża większość problemów może zostać rozstrzygnięta na kursach fotografii.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

 • Fotograf Poznań »

  Niezwykłość chwili polega przede wszystkim na jej przelotności - utrwalenie tego unikatowego momentu to zadanie dla specjalisty; artysta fotograf z miasta Poznań, którego działalność określają ramy Studia-i to, to nie tylko najlepszy w swoim zawodzie rzemieślnik, ale również artysta. Nasz fotograficzny atelier ma do zaproponowania atrakcyjną, jak również wszechstronną ofertę fotografii reklamowej (fotografia wnętrz, architektury, a także fotografia produktowa), ślubnej, reportażowej (wydarzenia kulturalne, sportowe, itd.) i fotografii portretowej. Do każdego projektu pochodzimy z absolutnym profesjonalizmem, sporą dawką swobody oraz otwarciem na sugestie klientów; mierzymy przede wszystkim w jak najlepsze uwiecznienie emocji, a nie ich kreowanie.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

Rzezby,Mieczysław Cisek