______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3446 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 1 , Gości online: 28 . Nasz serwis posiada 3,010 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Taniec Podkategoria: Taniec

Sortuj po:

  Przeprowadzki Wrocław
 • Przeprowadzki Wrocław »

  Firma: MarMad
  ul. Głubczycka 4b/3 52-026 Wrocław
  woj. Dolnośląskie
  tel: 508 287 106

  Planujesz przeprowadzkę?, chcesz wynająć samochód lub kupiłeś meble bądź inny towar którego nie jesteś wstanie przewieźć swoim samochodem? Nasza firma Marmad rozwiąże Twój problem, specjalizujemy się w dziedzinie transportowej a w szczególności specj Data dodania: 23 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Tańca Gorzów Marek Rokita
 • Szkoła Tańca Gorzów Marek Rokita »

  Firma: Szkoła Tańca Marek Rokita
  ul. Szczanieckiej 25/3 66-400 Gorzów WIelkopolski
  woj. Lubuskie
  tel: 696 469 462

  Szkoła Tańca Marek Rokita prowadzi profesjonalne kursy taneczne dla osób w każdym wieku. Szkoła powstała w 1989 roku, od samego początku jej istnienia myślą przewodnią była nauka tańca dla ludzi niezależnie od ich wieku. Najmłodsze pary mają po 5-6la Data dodania: 21 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świat stołecznego tanga argentyńskiego
 • Świat stołecznego tanga argentyńskiego »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

  Tango argentyńskie rozwija się w stolicy w coraz większym tempie, coraz trudniej wyszukać pożądane informacje. Na naszym portalu dowiesz się co? gdzie? kiedy? w stołecznym świecie tanga argentyńskiego. To w największym stopniu aktualna strona o tangu Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca Kraków
 • Szkoła tańca Kraków »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

  Jest to krakowska szkoła taneczna, która jak sama nazwa wskazuje oferuje swoim uczniom kursy tańca towarzyskiego oraz nowoczesnego. W ofercie znajdują się zajęcia z zakresu tańca dla narzeczonych, którzy zamierzają tańczyć efektownie na swoim weselu. Data dodania: 27 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Poznań
 • Taniec Poznań »

  Firma:
  ul.
  woj. Wielkopolskie
  tel:

  Nowy Rok już niebawem a Ty ciągle nie nauczyłeś się tańczyć? Obawiasz się jak wypadniesz na imprezie sylwestrowej? Nie załamuj się. Stale masz sposobność nauczenia się tańczyć żądanych przez Ciebie gatunków tańca. Zapraszamy do renomowanej szkoły tań Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tanga argentyńskiego - artykuły o tangu
 • Kurs tanga argentyńskiego - artykuły o tangu »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

  Tango argentyńskie - taniec, który narodził się w bocznych uliczkach, na przedmieściach Buenos Aires. Nadeszła i przeminęła setna rocznica urodzin tanga argentyńskiego, a ono do tej pory istnieje. Z jakiego powodu wciąż jest popularne? Tanga argentyń Data dodania: 03 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Equilibrium - tango argentyńskie
 • Equilibrium - tango argentyńskie »

  Firma:
  ul.
  woj.
  tel:

  Portal środowej milongi w Warszawie w klubie Equilibrium. Klubowy, swobodny nastrój, brak dress-codu, dobrze zaopatrzony bar na miejscu, doskonała muzyka (w przeważającej części klasyczne tanga), grana przez renomowanych, znanych i wziętych DJ-ów - t Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Taniec

nauka tanga (4), tango (4)

Taniec - nowa strona:

Adres:
Rzezby,Mieczysław Cisek