______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3360 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 0 , Gości online: 52 . Nasz serwis posiada 571 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Strony związane z hasłem 'czasu':

Sortuj po:

 • Rzezby, Mieczyslaw Cisek - witamy! »

  Nazywam się Mieczysław Cisek pochodzę z Trzebnicy i od 25 lat mieszkam we Wrocławiu.
  Od 17 lat rzezbie ręcznie w drewnie, kamieniu i piance.

  Proszę o poświecenie chwili czasu i zapoznanie sie z jej treścią.
  W galerii zamieszczone są moje prace, które są na sprzedaż.
  Otwarty jestem na każdego rodzaju współprace i wystawy.

  Data dodania: 24 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Viatoll »

  Doradztwo Transportowe MILLA to przede wszystkim wszechstronne świadczenie usług z obszaru rozliczania i ewidencjonowania czasu pracy kierowców, wsparcia prawnego w sprawach powiązanych z tematyką transportową, szkoleń i doradztwa transportowego. Jesteśmy firmą, która łączy w sobie praktykę, pasję, wiedzę i kompetencję. Tworzymy zespół o wieloletnim doświadczeniu zawodowym w służbach kontrolnych Inspekcji Transportu Drogowego a także branży transportowo - spedycyjnej. Znamy Wasze potrzeby zarówno od strony Inspektora jak i Załadowcy oraz Spedytora. Współwłaściciel firmy to ekspert z zakresu analiz zapisów na wykresówkach, kartach kierowców i w tachografach cyfrowych, rozliczania czasu pracy kierowców oraz specjalista ds. viaTOLL, szkoleniowiec i konsultant. Wiedza i doświadczenie uzyskiwane przez ponad jedenaście lat w Inspekcji Transportu Drogowego są poręczycielem wysokiej jakości usług. Jesteśmy do Waszej dyspozycji w naszym biurze w Gdańsku.

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ewidencja czasu pracy »

  Nasza firma oferuje nowoczesne urządzenia i technologiczne systemy rozwiązań w zakresie Kontroli Czasu Pracy. Starannie wyselekcjonowane i przetestowane przez naszych inżynierów produkty stanowią wyróżnik dla nowoczesnych firm, a jednocześnie symbol najwyższej troski o przestrzeganie warunków umów i kontraktów.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Transtica - obsługa firm transportowych - odwołania viatoll »

  Transtica - obsługa prawna firm transportowych. Odwołania od viatoll (e-myto) oraz od decyzji pip i itd. Harmonogramy czasu pracy kierowców na liniach regularnych.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do ewidencji czasu pracy »

  Narzędzie wspomagające rejestrację czasu pracy przez pracowników firmy. Harmonogram czasu pracy. Ewidencja czasu pracy. Zarządzanie procesem ewidencjonowania czasu pracy: wyznaczanie osób upoważnionych do ewidencjonowania, akceptacja ewidencji przez przełożonego, akceptacja przez dział Kadry i Płace. Integracja z wieloma programami finansowo - księgowymi np: CDN OPTIMA, SYMFOFNIA.

  Data dodania: 28 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karta plastikowa »

  Nowa identyfikacja międzyludzka to coraz to częstszy komponent każdej dynamicznie rozwijającej się firmy, która angażując wielu robotników chce w automatyczny sposób przeprowadzać efektywną ewidencję czasu pracy. Takie rozwiązania daje swoim użytkownikom firma Unicard, która para się działaniami identyfikacyjnymi. Coraz to częściej robotnicy ekwipowani są w szczególne karty plastikowe, które na skutek zintegrowanemu chipowi ekspresowo zapewniają systemowi przydatnych informacji. Taka karta plastikowa przysługuje się także do koordynacji kontroli wstępu do wyznaczonych obszarów, jako karta parkingowa czy wejściówka.

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telsat GP »

  Nasze urządzenia umożliwiają rejestrację czasu pracy pracowników oraz kontrolę dostępu. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • AutoID Polska S.A. »

  Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu nowoczesnych rozwiązań opartych na automatycznej identyfikacji osób, aby w skuteczny sposób prowadzić kontrolę dostępu i rejestrację czasu pracy. Zapraszamy.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
Rzezby,Mieczysław Cisek