______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3426 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 0 , Gości online: 27 . Nasz serwis posiada 400 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Strony związane z hasłem 'praca':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Anglia praca »

  W serwisie Goniec.com możesz znaleźć ciągle nowe ogłoszenia o poszukiwanych pracownikach w Londynie i okolicach. Portal to również dużo fascynujących wieści dla naszych emigrantów mieszkających w Londynie i okolicach. Zmień pracę z naszą gazetą. W bazie danych mamy szeroką ofertę pracy dla kierowców autobusów, grafików komputerowych, budowlańców, pielęgniarek, studentów, osób kreatywnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal z ofertami pracy »

  Potrzebujesz pracy od zaraz? Jeżeli tak, to serwis pracy Praca Tutaj jest właśnie dla Ciebie! Ten portal z pracą powstał z myślą o osobach szukających pracy na Internecie. Jest zbiorem najnowszych ofert pracy pojawiających się na innych portalach z ogłoszeniami o pracę. Dzięki temu oszczędzasz czas na szukaniu ogłoszeń o pracę i masz do kompleksowej bazy ofert pracy. Nasz katalog jest podzielony według różnych kryteriów, co umożliwia Ci znalezienie pracy w pożądanym państwie, mieście, branży czy nawet przedsiębiorstwie. Sprawdź anonse pracy na Praca Tutaj.

  Data dodania: 20 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne Warszawa »

  Firma Commint świadcząca szerokie usługi IT. Doskonały wybór dla małych, dużych i średnich firm. Outsourcing IT Warszawa oraz inne usługi informatyczne Warszawa sprawią, że nasza firma niezależnie od sytuacji rynkowej będzie w stanie wdrażać nowe technologie, których obsługą i wykonaniem zajmą się najlepsi specjaliści w swojej branży. Twoje wsparcie IT.

  Data dodania: 09 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Katowice »

  Jest tu dodawanych duża ilość różnego rodzaju ofert pracy z całego kraju. Wyszukać posadę nie jest łatwo. Sam zobacz jakie to proste dodaj do nas swe Cv i wyczekuj aż pracodawca sam Cię odezwie. Jednym z przydatnych oraz często stosowanych w tym celu sposobów jest zarejestrowanie się w Urzędzie Pracy w charakterze bezrobotnego. Dla wielu osób zwłaszcza tych nieco młodszych zmiana miejsca zamieszkania oraz przeprowadzka z tym związana nie stanowi większego problemu.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Blog o pracy za granicą »

  PracaZaGranica.biz.pl to internetowy blog, gdzie znajdziesz ciekawe porady i informacje dla osób, pragnących wyjechać do pracy za granicę Polski. W zamieszczanych artykułach chcemy poruszyć liczne kwestie, które nasi użytkownicy uważają za ważne. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z pracą za granicą, możesz się z nami łatwo skontaktować i zwrócić o poradę - chętnie odpowiemy! Gorąco zapraszamy do czytania i dodawania komentarzy.

  Data dodania: 15 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia o specjalności pracownik socjalny »

  Praca socjalna z rodziną ma na celu pomoc dzieciom i rodzinom w radzeniu sobie z trudnościami społecznymi i natury psychologicznej, które mogą powstawać w szkole, w domu, w pracy lub całej społeczności. Praca socjalna polega na pracy w biurze, konwersacjach z potrzebującymi, prowadzeniu papierów, a przed wszystkim na pracy w terenie, czyli wizytach u osób i rodzin, którzy zwrócili się do nich o pomoc. Praca socjalna z rodziną to bardzo odpowiedzialny zawód. Wymaga umiejętności w obszarze radzenia sobie z nieprawidłowościami w działaniu rodziny. Pracownik socjalny musi posiadać umiejętności w zakresiekłopotów socjalnych, wychowawczych, psychologicznych, społecznych, a także nowoczesnych psychoterapeutycznych metod rozwiązywania kłopotów w rodzinie.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość »

  Uprzejmie zapraszam na witrynę firmy Impel. Firma to firma funkcjonująca od dwudziestu lat wspierająca inne firmy. Dostarczyciel usług dla instytucji oraz przedsiębiorstw. Oferta usług przeznaczonych dla firm takich jak na przykład zapewnianie bezpieczeństwa - ochrona, monitoring. Firma Impel modyfikuje własną ofertę, zyskując nowe dziedziny oferowanych usług, a także wykracza poza granicę naszego kraju dostarczając usługi, w państwach takich jak Łotwa, Ukraina i Anglia. Przedsiębiorstwo Impel umie zapewnić komfort, a także bezpieczeństwo własnym odbiorcom, za pomocą sporej sieci firmowych placówek, jakich jest więcej niż 30 na terenie całego kraju. Współpraca z różnymi przedsiębiorstwami, jaka funkcjonuje od ponad 20 lat, dała możliwość firmie Impel na zdobycie niezastąpionego doświadczenia i praktyki, jak też zdolności które służy do maksymalizacji konkretnej dziedziny w rzeczach takiego typu jak, np. dobór technologii. W posiadaniu firmy Impel znajduje się Contact Center – platforma o wielu kanałach komunikacji, to ona jest środkiem porad i obsługi dla klientów, zintegrowana również z systemem zarządzania SAP. Opisywane usługi w ofercie firmy Impel jest to coś więcej, niż usługi to prawdziwe partnerstwo.

  Data dodania: 28 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ursa Agencja Doradztwa Personalego Praca »

  Ursa licencjonowana Agencja Rekrutacyjna zlokalizowana w Warszawie. Z sukcesami realizowaliśmy projekty dla naszych Kontrahentów na terenie Kraju i do pracy za granicą. Istniejemy od 2006 roku budując bazę potencjalnych kandydatów co pozwala na szybkie i rzetelne przeprowadzeni projektów rekrutacyjnych

  Data dodania: 20 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz »

  Miastowe bezpłatne ogłoszenia, dzięki, którym w szybki sposób możesz dotrzeć do kontrahentów w całym Nowym Sączu i w pobliżu niego. Aby dodać własne oferty musisz uzupełnić formularz udostępniany w portalu między innymi: dane personalne, opis przedmiotu jak również cenę. Każde przesłane ogłoszenia zgodne z regulaminem zostaną opublikowane w tym serwisie w ciągu paru godzin. Działanie serwisu obejmuje Nowy Sącz i miejscowości w pobliżu. Zachęcamy do czynnego udziału w życiu portalu.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Polski portal ogłoszeniowy, którego misją jest bezinteresowna pomoc Polakom i Polonii na całym świecie. Gromadzi niezliczoną ilość aktualnych ogłoszeń drobnych w kilku kategoriach tematycznych, takich jak praca, zakwaterowanie, nieruchomości, usługi, osobiste, sprzedam i inne. Każdy odwiedzający serwis może zamieścić własne ogłoszenie standrdowe bezpłatnie lub też wykupić skuteczne ogłoszenie sponsorowane, które umożliwia emisję tej samej oferty w wielu miastach i krajach oraz wyświetlane jest zawsze na górze listy ogłoszeń przez 30 dni.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oferty pracy dla Ciebie »

  Grupa Pracuj poza swoją bazową działalnością, a więc wsparciu w poszukiwaniu pracowników oraz pomocy w znalezieniu posady i umieszczaniu oferty pracy, angażuje się tak samo w akcje społeczne, których celem jest aktywizacja zawodowa osób pomijanych lub dyskryminowanych na rynku pracy. Prowadzimy akcję “Pracodawcy dla aktywizacji”, w ramach której 2 złote z każdego ogłoszenia zapisanego na Pracuj.pl przekazujemy na szkolenia zawodowe dla przedstawicieli wybranych grup ludzi. Do tej pory miały miejsce trzy edycje akcji. Pierwsza dotyczyła ludzi niepełnosprawnych w miejscu pracy, druga sytuacji mocno dyskryminowanych grup społecznych. Trzecia edycja ukierunkowana była do matek, wracających do pracy po urlopie macierzyńskim albo wychowawczym. Klienci Grupy Pracuj regularnie otrzymują newsletter z informacjami branżowymi, a także wartościowe raporty oraz publikacje.

  Data dodania: 14 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Rzeszów »

  W czasach coraz bardziej pogłębiającego się kryzysu gospodarczego wyraźnie trudniej jest znaleźć pociągającą pracę. Bezrobocie obcesowo rośnie a do chlebodawców spływają setki CV. Z każdym dniem mamy coraz to mniejsze szanse że wyłowi on właśnie nas. Chyba pokrzepi Cię fakt że większa część społeczeństwa emigruje zagranice za lepiej płatną pracę, co powoduje że do tej pory nie ma takiego nasycenia aczkolwiek nie ukrywajmy, jest kłopotliwie. Nie można się jednak łamać i trzeba rozglądać się wertując ogłoszenia. Nasz serwis ogłoszeniowy zdecydowanie wesprze cię w tych poszukiwaniach. Pamiętaj jak już Cię pracodawca zawezwie na rozmowę to prawidłowo skrojone garnitury to podłoże, bo nie ma nic bardziej istotnego jak początkowe doznanie.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  A może ty także jesteś osobą poszukującą dziś pracy? A może jesteś osobą poszukującą pracowników? Nasz serwis z ogłoszeniami| został wykonany mając na myśli takie osobniki jak ty. W serwisie dołożysz prędko i zręcznie, łatwo każdego typu oferty o pracę zarówno praca za granicą, jak również praca w kraju, w tym mogą być to ogłoszenia regionalne dla przykładu praca warszawa lub też praca Lublin, a co więcej praca Rzeszów. Z racji takiej regionalizacji wszelki użytkownik prędko i wydajnie dotrze do interesujących ofert pracy, a w związku z tym wstąp już teraz i przekonaj się sam w jak banalny i szybki sposób masz możliwość znalezienia nowiuteńkiej pracy.

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca Bydgoszcz »

  Szukanie pracy to proces wymagający ogromnej cierpliwości. Gdy wypatrujesz pracy na wakacje zobacz które oferty mamy dla Ciebie. Gdy szukasz pracy w Łodzi ta strona to coś specjalnie dla Ciebie. Interesuje Cię praca w Bydgoszczy, sprawdź oferty. Praca na stanowisku kucharza, lub kelnerki w sezonie letnim jest bardzo opłacalna. Ciekawe oraz Porządnie płatne prace, nie tylko w Gdańsku spójrz co proponuje takie miasto jak Bydgoszcz.

  Data dodania: 03 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ost-West Partnervermittlung »

  Firma Ost-West Partnervermittlung oferuje ogłoszenie o pracę w Niemczech dla Pań w charakterze pielęgniarek, opiekunek osób starszych czy pomocy domowej.

  Data dodania: 12 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • BEETSMA agencja pracy »

  Z przyjemnością przedstawiamy Agencję Pracy Beetsma. Na rynku funkcjonujemy już przeszło 10 lat. Specjalizujemy się w rekrutacji i szkoleniach specjalistów dla pracodawców w Polsce oraz Holandii. Współpracując z nami mają Państwo gwarancję: optymalnej, przystosowanej do potrzeb Klienta oferty, zadowolenia z naszych usług, ponieważ do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy liczną bazę kandydatów. Nasz personel jest gotowy świadczyć usługi poprzez elastyczne formy zaangażowania, a wszystkie formalności związane z rekrutacją i obsługą kadrowo - płacowa należą do obowiązków przedsiębiorstwa Beetsma. Nasi pracownicy to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, którzy służą fachowym doradztwem oraz pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca tymczasowa »

  Ciepło inwituję na witrynę internetową firmy Impel, odnoszącą się do świadczeń połączonych z kadrami i zdobywaniem personelu sezonowego nazywanej Impel – praca tymczasowa. Omawiane świadczenie przez firmę Impel błyskawicznie przystosowują się do transformacji zachodzących na rynku pracy. Polecane rozwiązania personalne są sprzyjające dla kontrahentów. Polecane świadczenia pracy tymczasowej dotyczą takie czynności - nabór, jak i consulting w sferze rozwiązań zasobów ludzkich. Świadczenie zamierza zredukowanie nakładów pieniężnych aktwyności, z wykorzystaniem takich solucji jak na przykład consulting personalny, leasing pracowniczy, try&hire, rekrutacje ludzi niepełnosprawnych, personel tymczasowy. Spółka o nazwie Impel umożliwia także na pozyskanie personelu sezonowego na dowolny przedział czasowy. Usługi prezentowane poprzez firmę Impel dostrajają się do zaistniałej kondycji w sektorze pracy. W czasie tak zwanego 'rynku pracodawcy' stwarzane są ekipy zatrudniające i wybierające najlepszych kandydatów na określone stanowisko. Z kolei w sytuacji 'rynku pracownika' powoływane są terenowe gabinety służące naboru. Polecam również powiązane usługi firmy Impel takie jak - prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz kadry i płace.

  Data dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Profesjonalnego Trenera Sprzedaży -SPTS - Uczymy uczyć- kształcimy osobowości »

  Szkoła Profesjonalnego Trenera Sprzedaży to biznesowy kurs dla kandydatów do zawodu Trener i Coach Sprzedaży. U nas przejdziesz kurs sprzedażowy, coaching sprzedażowy i kurs- trener biznesu ze specjalizacją -Trener i Coach Sprzedaży. Cykl szkoleń na trenera Sprzedaży to również Certyfikacja Trenera Sprzedaży. Szkoła Profesjonalnego Trenera Sprzedaży uczy jak uczyć, ale również da Wam odpowiedź jak pracuje skuteczny trener i coach sprzedaży.

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia Legnica »

  Darmowe ogłoszenia, baza firm jak również aktualne informacje z miasta Legnica to najważniejsze działy portalu. Informujemy o wydarzeniach sportowych, w tym między innymi z takich drużyn jak: Miedź, Konfeks, MSPR. Dużo miejsca zajmują treści dotyczące PWSZ w Legnicy. Ważną część serwisu stanowią ogłoszenia, które są gratisowe. Serwis pozwala zamieszczać bezpłatne ogłoszenia motoryzacyjne, zamiany, oferty pracy i wiele innych. Ponadto na serwisie znajduje się dział PRACA, gdzie zamieszczane są oferty pracy z PUP Legnica, Lubin czy Polkowice. Serwis dostarcza również felietony poradnikowe, na przykład poruszające takie zagadnienia jak tanie oświetlenie, a poza tym rozmaitego rodzaju raporty, w tym m.in. raport na temat rynku nieruchomości. Strona miasta Legnica gorąco zaprasza.

  Data dodania: 15 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca »

  Straciłeś pracę i wyszukujesz następcy dla niej? Skończyłeś naukę i oglądasz się za pracą? Może najzwyklej w świecie masz rodzinę i zastanawiasz się nad zmianą roboty na znacznie lepiej płatną? Nie czekaj więcej i już dziś skorzystaj z naszej witryny internetowej, na której odnajdziesz super wygodną wyszukiwarkę ofert pracy! Poza tym na naszej witrynie znajdziesz przeogromny spis przykładów jak znaleźć cv. To nie wszystko!Mało tego… Mało ważne, czy ma to być praca Wrocław, czy w innym miejscu – wszystko to u nas odnajdziesz. Wszystkie potrzebne wiadomości, wyjaśnienia dokuczających określeń, możliwość zapytania profesjonalisty – to i sporo więcej wyszukasz na naszej stronie internetowej, na którą już dzisiaj serdecznie Cię zapraszamy! Tak, więc praca Wrocław i inne miejscowości w naszym kraju, a także poza Polską tylko czekają na Ciebie! Jednak nasza strona nie tylko sprecyzowana jest do szukających roboty. Co my zrobilibyśmy, gdyby nie korporacje, które wstawiają ogłoszenia. Tak, więc jeżeli szukasz następnego pracownika - wystarczy, że dodasz nowe ogłoszenie. Po czasie masz szansę znaleźć w swojej skrzynce wiadomości kodeks pracy od Twojego następnego pracownika.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
Rzezby,Mieczysław Cisek