______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Obecnie promujemy 3357 firmy w 27 kategoriach , Stron oczekujących: 3 , Gości online: 19 . Nasz serwis posiada 571 zaindeksowanych stron oraz backlinkow.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Strony związane z hasłem 'Zielona Góra':

Sortuj po:

 • Mieszkania Zielona Góra »

  Miasto Bachusa to nie tylko winnice, parki i lasy, to również bogaty rynek mieszkaniowy. Aby go ogarnąć potrzebne jest dobre i skuteczne narzędzie. Mamy nadzieję, że stanie się nim dla państwa nasza strona. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane tu ogłoszenia spełniały najwyższe kryteria, zarówno pod względem rzetelności, jak i aktualności. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Broker ubezpieczeniowy Wrocław »

  Nord Partner Sp. z o.o. to jeden z największych brokerów ubezpieczeniowych, posiadający ogólnopolską sieć przedstawicielstw oraz potwierdzone wieloletnim doświadczeniem metody transferu ryzyka.

  Data dodania: 31 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lubuskie reklama »

  Serwis, który wypozycjonuje prawie każdą stronę firmową z regionu województwa lubuskiego. Jest skuteczną formą reklamy korporacyjnych stron internetowych. Rewelacyjna szybkość docierania do kontrahentów Waszych firm/spółek/korporacji. Dobry i tańszy sposób na rozreklamowanie Waszych towarów i usług w globalnej sieci Internet.

  Data dodania: 24 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Detektywistyczne »

  Zapewniamy kompleksowe usługi detektywistyczne. Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu detektywistyczno-szpiegowskiego. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 07 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Śląsk Gorzów - Poziom »

  Świadczymy usługi w zakresie sprzątania i utrzymania czystości. Aby zadowolić klienta, dostarczamy mu usługi najwyższej jakości. Żeby sprostać wymaganiom klienta używamy sprzętu najwyższej jakości oraz profesjonalne środki czyszczące posiadające certyfikaty.

  Nasze usługi to:
  - sprzątanie gorzów
  - sprzątanie zielona góra
  - sprzątanie śląsk

  Zakres usług porządkowych to:
  - sprzątanie pomieszczeń biurowych oraz hal magazynowych i produkcyjnych
  - zagospodarowanie i utrzymanie porządku na terenach zielonych
  - sprzątanie klatek schodowych i przyległych terenów zewnętrznych
  - odśnieżanie i zapobieganie skutkom zimy
  - sprzątanie placów budów oraz obiektów po remontach
  - mycie okien i czyszczenie elewacji wysokościowych bez konieczności stawiania rusztowań
  - zabezpieczenie przed graffiti
  - doprowadzenie i utrzymanie czystości po imprezach masowych
  - utrzymanie czystości pubów, klubów oraz innych lokali i budynków

  Świadczymy również usługi w zakresie ochrony

  Proponuje klientom profesjonalne usługi ochrony wykonywaną przez umundurowanych pracowników ochrony.
  Ochraniamy obiekty biurowe, przemysłowe oraz handlowo-magazynowe. Centrum Operacyjne i Dowodzenia w naszej Centrali w Gorzowie Wlkp. oraz w Oddziałach naszej Firmy.

  Ponadto zajmujemy się:
  - ochrona fizyczna osób i mienia
  - monitoring systemów alarmowych wraz z reakcją załóg interwencyjnych
  - konwojowanie wartości pieniężnych
  - zabezpieczenie imprez masowych

  Data dodania: 26 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Noclegi Zajazd Rubin - tani nocleg w Zielonej Górze »

  Noclegi Zajad Rubin oferuje Państwu tanie noclegi w Zielonej Górze, możliwość wypoczynku w pokojach 1, 2 oraz 3 osobowych a także w apartamentach. Do dyspozycji gości internet wifi, telewizja cyfrowa oraz bezpłatny monitorowany parking. Zapraszamy do Zajazdu Rubin.

  Data dodania: 08 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary elektryczne Zielona Góra »

  Instalacje odgromowe i instalacje elektryczne, które wykonujemy w miastach, takich jak Sulechów, Świebodzin, Zielona Góra, Wolsztyn i Babimost od lat spełniają najwyższe wymogi stawiane przez naszych klientów. Nie boimy się wyzwań. Zdecydowanie się na wybór naszych usług jest gwarancją niskich kosztów, użycia najlepszych materiałów i bezpieczeństwa. Dodatkowo wykonujemy również pomiary elektryczne i montaż oświetlenia świątecznego. Dotychczasowe realizacje można zobaczyć w dziale galeria na naszej witrynie internetowej. Jeśli szukasz znakomitych fachowców - elektryków nie możesz wybrać lepiej! Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Petra »

  Petra to doświadczone biuro rachunkowe świadczące kompleksowe usługi z rachunkowości i księgowości zarówno w sposób tradycyjny w biurze jak również przez Internet. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kebab Zielona Góra »

  Kebab to dobry lokal w mieście Zielona Góra gdzie można zjeść ciepłe jedzonko jak kebab w bułce, świetne zestawy oraz zestawy z nuggetsami. Oczywiście można również dostać herpatę. Kebab w Zielonej Górze to lokal mieszczący się obok uczelni i można odczuć ten studencki klimat. Do TaxiKebab możesz swobodnie zadzwonić aby zamówić jedzenie którego zjadło się tu w Kebab Zielona Góra. Dzisiaj z pewnością polecam kebab Zielona Góra. W tym miejscu możesz spędzić ciekawie swój czas i korzystając z okazji pysznie sobie pojeść.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Zielona Góra »

  Szkoła która uczy zasad do egzaminu na prawa jazdy. Zapraszamy do własnej siedziby w Zielonej Górze. Nauczamy szybko i sprawnie.Bardzo dobre przygotowania do zdania egzaminu na prawo jazdy. W ośroduku znajduje się sala unowocześniona do ćwiczenia testów na naukę jazdy.W mojej szkole nauka jazdy jest łatwa prawie każdy kadet niezależnie od wieku i dotychczasowych umiejętności zdobędzie solidne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego na nauka jazdy. Czas, który zostanie przeznaczony młodemu kierowcy jest w pełni użyty, dzięki czemu młody kierowca wie jak się zachować w czasie jazdy. Podczas ćwiczeń kursant nauczy się kultury na drodze a także używa całkowicie wiedze teoretyczną którą posiadł na zajęciach.Ta szkoła posiada wyposażoną w przyszłościowy sprzęt multimedialny aulę wykładową, a oprócz tego korzystamy z porad psychologa. Właściwie każdy kursant dostaje na czas kursu pomoce dydaktyczne jak i może korzystać ze sprzętu komputerowego z oprogramowaniem i klawiaturą testową do nauki, identyczną jak na egzaminie teoretycznym w WORD-zie. Wykład użyteczny odbywa się w samochodzie marki FIAT Grande Punto.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
Rzezby,Mieczysław Cisek